Vlasy evropské

Jedná se především o slovanské vlasy. Svým vzhledem a chováním jsou skoro jako ty naše a to za velice příznivou cenu. Na panenské vlasy je záruka proti cuchání. Záruka se nevztahuje na barvení, odbarvování a trvalení panenských vlasů a také na přirozenou vlastnost vlasů (třepení konečků), zejména u velmi jemných evropských vlasů. Vlasy odbarvené a blond nepatří do kategorie panenských vlasů. Mějte prosím na paměti, že barvení, odbarvování, trvalení a podobné změny kvality vlasů jsou náročný úkon, a běžně aplikované zásady a postupy v kadeřnické praxi nemusí vést k očekávanému výsledku. Nikdy nebarvěte odbarvené vlasy! Vlasy odbarvované mimo salon pouze na vlastní riziko. Veškeré chemické úpravy na vlasech přirozeně snižují jejich životnost a předčasně je vysušují. Všechny úkony a přípravky doporučuji nejdříve odzkoušet na slabém pramínku a pokud budete spokojena můžete aplikovat jak potřebujete. Za výsledný efekt nepřebírám zodpovědnost!

Vlasy asijské

Jejich maximální životnost je půl roku, až jeden rok a to pouze při perfektní péči. Tyto vlasy se standardně používájí na jednorázové prodlužování vlasů, kurzy prodlužování vlasů a jako materiál na obyčejné vlasy CLIP IN. Vlasy mají tendenci k cuchání, jsou vhodné k zahušťování vlasů nikoli prodloužení kvůli svým nepoddajným kvalitám. Barvit se smí, ale nedoporučuje se to, vlasy jsou sice lidské, ale jsou již barvené a chemicky upravené, barva nemusí odpovídat očekávání. Všechny úkony a všechny přípravky doporučuji nejdřív odzkoušet na jednom pramínku vlasů a pokud jste s výsledkem spokojena můžete následně aplikovat tak, jak potřebujete. Za výsledný efekt nepřebírám zodpovědnost!

 


Odstíny vlasů

Blond vlasy- zesvětleny do odstínu podle přání zájemkyně, aby vám vydržely dlouho krásné je potřeba dodržovat několik zásad: vlas je po odbarvení extrémně křehký, je důležité vlasy nečesat mokré, vlasy se mohou natáhnout a zkrepovatělé, poškození je nevratné a není to důvod k reklamaci. Vlasy tedy česat, až kdy jsou suché a nechodit spat s mokrou hlavou. Vzhled blond vlasů podtrhne výběr kvalitní a vhodné vlasové kosmetiky. Pravidelné masky a zábaly jsou samozřejmostí. Pokud si vlasy budete žehlit výrazně to zkracuje jejich životnost.

Přirodní vlasy- vlasy panenské, nikdy nebyly barvené či jinak chemicky upravované, jsou velmi odolné, kvalitní a krásně se lesknou, většinou v hnědých odstínech rovné vlnité a až kudrnaté. Nevyžadují zvláštní péči. Záruka na vlasy je 1 rok.

Barvené vlasy- podle přání zájemkyně, pokud je potřeba, vlasy jsou dobarveny do požadovaného odstínu.


Metoda Micro Rings

Jedná se o metodu používanou "za studena", bez chemikálii či tepla, pouze na bázi zavření micro kroužku. Tato metoda je maximálně šetrná k vlastním vlasům, na výběr je z různých zdokonalených kroužků, např. silicon rings. Metoda Micro Rings je velmi oblíbená díky tomu, že tvoří nejmenší spoj, a snadnému a čistému sundavání. Kroužky jsou v několika odstínech. Při prodlužování a zhušťování je třeba po 2 - 3 měsících pramínky sundat a dát na jiná místa, aby se vlasy nezatěžovaly. Dále je třeba prodloužené vlasy česat speciálním kartáčem na prodloužené vlasy a dodávat vlasům potřebnou výživu, zvláště pokud jsou vlasy zesvětlované.

Metoda Keratin

Metoda je "tepelná", kdy se keratinová hmota roztopí na určitou teplotu a společně s prodlužovaným pramínkem se spojí s Vašim přírodním vlasem. Tato metoda je vhodná převážně pro zdravé a silné vlasy. Nevýhodou metody je, že se při každé obnově spojů, stříhají staré spoje a musejí dělat nové pro 100% soudržnost spojů. Tímto se prodloužené vlasy zkracují a musejí se častěji nastavované prameny doplňovat pro zachování počáteční délky. Při prodlužování a zhušťování je třeba po 2 - 3 měsících pramínky sundat a dát na jiná místa, aby se vlasy nezatěžovaly. Dále je třeba prodloužené vlasy česat speciálním kartáčem na prodloužené vlasy a dodávat vlasům potřebnou výživu zvláště pokud jsou vlasy zesvětlované.

Obnova spojů -Prodloužené vlasy jsou nasazovány maximálně po dobu 2 nebo 3 měsíců v závislosti na struktůře vlasů, kdy musí zákaznice přijít opětovně na posunutí vlasů. Pokud tak zákaznice neučinínenesu odpovědnost za poškození Vašich vlasů, zacuchávání, vypadávání a vyčesávání vlasů. V případě, že zákazníce má jakýkoliv problém, který nahlásí, ale nedostaví se, opět nenesu žádnou zodpovědnost za vzniklé problémy. Záruka na pevnost spojů je 14 dnů.